WATT club – nové trancové „doupě“ v Brně?

Brněnský WATT club prošel v roce 2016 celkovou rekonstrukcí a to přineslo také změnu v názvu. Ze „Čtrnáctky“ se stal již zmíněný WATT club. Avšak dost k historii. Ve WATTu se během roku 2017 odehrály již 2 tranceové akce (jedna s kolumbijcem Khomhou a další s Estivou) a v plánu je 3., tentokrát s Craigem Connellym. Automaticky se tak nabízí otázka, jaké akce pro nás chystá WATT pro rok 2018? Pojďme si nyní shrnout uplynulé 2 trancové akce.

KhoMha – „exotika“ promítnutá do hudby

Akce s Khomhou byla velice vydařená. Klub byl plný a celou noc opanovala skvělá atmosféra. Výborný support tvořili DJs Dusk a Beck. Dusk připravil Khomhovi skvělou „teplotu“ a Khomha pak už jen přiložil. Jeho set mě i Greniho bavil.

Potěšilo nás také, že jsme s Khomhou mohli prohodit pár slov a také se ho zeptat, jak se těší na Cityfest 2017 – dostali jsme odpověď: „I can’t wait bro.“ Další momenty našeho rozhovoru výborně demonstruje fotka níže.

Těžko říct, jak je možné, že jediný, kdo se na fotce usmívá, je Greni… Co si asi KhoMha myslel, můžete napsat do komentářů pod článek.

ESTIVA – prvotřídní progressive

Další akce se konala teprve nedávno. Přijel Nizozemec Estiva, jehož tracky poměrně pravidelně slýcháme v ASOT. Mezi jeho nové počiny patří například Racket nebo Unowa (ve WATTu je samozřejmě zahrál). Na akci s ním jsem se tedy přirozeně velice těšil. Bohužel přišlo zklamání, na vině nebyla ani organizace, ani nastavení zvuku. Ale poměrně nízká návštěvnost. Na to, že je Estiva poměrně populární jméno, přišlo hodně málo lidí. Z mého pohledu velká škoda, hudebně byl večer skvělý. Podívejte se třeba na následující video.

Estiva – WATT club Brno

A co předvede Craig?

Osobně jsem velmi natěšený na Craiga Conellyho, jeho styl je mi opravdu blízký. Ve WATTu vystoupí 11.11. Snad se dočkáme větší účasti, třeba se potkáme i s vámi. Plánujete dorazit? Podělte se s námi o své plány do komentářů.