United Music Events představuje dva nové koncepty: Hardmission a Techmission!

Navazující na velkolepý úspěch Transmission Festivalu, který zdárně plní haly po celém světě, se United Music Events rozhodlo rozšířit své žánrové působení a představuje premiéru dvou nových akcí. Novou kapitolu společně otevřeme během druhého listopadového víkendu 11. a 12. listopadu na výstavišti PVA v pražských Letňanech.

Hardmission představí svou první edici v pátek 11. listopadu 2022. Na festivalu se můžete těšit na zbrusu novou spektakulární show a nadupaný harder styles lineup. Společně se vydáme na cestu, na které proroci postupně aktivují tajuplný objekt, pomocí kterého se přeneseme v čase a odhalíme vzdálené světy. Nechte se unést strhující audiovizuální show a založte společně s United Music Events novou tradici ve světě harder styles. Vstupenky jsou dostupné zde.

V sobotu 12. listopadu bude představena první edice Techmission. Připravte se na noc plnou melodického techna a výjimečné produkce, která pohladí vaše smysly a poskytne jedinečný zážitek. Dechberoucí audiovizuální show a okouzlující téma vám odhalí novou realitu. Vstupenky jsou dostupné zde.

Regular a VIP vstupenky jsou již v prodeji. Celý víkend si můžete užít za speciální zlevněnou cenu na obě akce také díky combo vstupenkám. Vstupenky na obě akce jsou dostupné na webu www.hardmissionfestival.com a www.techmissionfestival.com.

Pátek 11.11.2022
Hardmission ۞ The Prophecy
PVA Expo Letňany, Praha
FB event: https://fb.me/e/30rqp0xpW
Oficiální webové stránky: https://hardmissionfestival.com
Sledujte nás na Instagramu: https://www.instagram.com/hardmissionfestival

Sobota 12.11.2022
Techmission Ξ Immersive Reality
PVA Expo Letňany, Praha

FB event: https://fb.me/e/1ty5I8apT
Oficiální webové stránky: https://techmissionfestival.com
Sledujte nás na Instagramu: https://www.instagram.com/techmissionfestival