Trance & Progressive alba, která nás oslovila [2018] vol.1

Rok 2018 byl velice povedený, co se vydaných alb týče. V této rubrice se vám pokusím představit alba, která mě za loňský rok nějak ovlivnila. V první části vám přiblížím album nesoucí se na vlně melodického deep-house Hyperfall od Yotta. Druhou část věnuji melodickému progressive albu Ilusion of Perfection od Spencera Browna.

Yotto – Hyperfall

Album Hyperfall balancuje na rozmezí temna spolu s úžasnými melodiemi. Tracky jako Kantsu, Radiate a Walls ho krásně vystihují. Například track – North (součást North EP) – vznikal, když se Yotto vracel z cest zpět do zimou obleženého Finska. North přesně reprezentuje krásu melodií spolu s temnými beaty.

Hyperfall tracklist:

 1.  Hyperfall
 2.  The One You Left Behind feat. Vök
 3.  Kantsu
 4.  Nada C
 5.  Turn It Around
 6.  Epilogue
 7.  Outsight
 8.  Odd One Out
 9.  Hyperlude
 10.  Radiate
 11.  Hear Me Out feat. Sønin & Laudic
 12.  Walls
 13.  Waiting Here

Spencer Brown – Illusion Of Perfection

Spencer Brown dokázal vytvořit mistrovské dílo, které ve vás dokáže vyvolat obrovskou vlnu emocí. Celé album je plné opravdu velmi dlouhé, melodické, progresivní hudby. Pokud si album chcete poslechnout, doporučuji něco dobrého k jídlu, pohodlnou sedačku a hodinku klidu. Po poslechu budete jako v jiném světě. Album mě dokázalo při každém poslechu přenést na vlnu klidu a pohody. Neveříte? Pusuďte sami.

Tracklist:

 1.  The Gardens
 2.  I’ll Never
 3.  Airplane Tekno feat. Roderick Demmings JR.
 4.  Arps n Crafts
 5.  Will I Ever Find Love
 6.  Nightwalk
 7.  J2
 8.  Audio feat. Liam Hathaway
 9.  Waves.Wav feat. Wilt Claybourne & Jules
 10.  Hippie Hill
 11.  Bill Graham
 12.  No Going Back feat. ALPHA 9 (Sspencer’s Album Mix)

Líbí se alba i vám? Určitě mi dejte vědět, jaká alba ovlivnila právě vás. Rád si rozšířím svoje obzory. Příště představím In Search Of Sunrise 14.