Top 5 nejzajímavějších setů odehraných na Transmission

V minulém článku o Transmission jsem dal dohromady všechny vystupující na jejich pražských edicích. Pro ten dnešní jsem vybral pět nejzajímavějších setů, které rozhodně stojí za poslech/zhlédnutí.

Pravá trancová eufórie

V tomto případě není potřeba dlouho přemýšlet, protože nejtrancovější set nezahrál nikdo jiný než Ferry Corsten pod svým aliasem System F. Staré dobré trancové leady s klasickou basovou linkou předělané do moderního hávu tě nenechají sedět na židli.

Nejlepší příběh a audiovizuální show

Markus Schulz a jeho alterego Dakota, pod kterým vydal album Nine Skies, připravil speciální show přímo pro Transmission. Markus chtěl tímto albem poukázat na problémy dnešního světa a pomocí jednotlivých tracků v albu popsat cestu člověka v něm.

Nesmrtelný warm-up

Warm-up sety v podání Thomase Coastlina vždy byly parádním začátkem celé Transmission. Tom mě pokaždé dokázal příjemně naladit na celý večer. Jen těžko si dokáži přestavit Transmission bez něj. Díky Tome!

Pravá live show

Paul van Dyk může díky jeho setupu tvořit euforické melodie živě přímo na místě. Po jeho nepříjemném pádu na ASOTu sice nějakou dobu nevystupoval, ale i tak se vrátil v plné síle a jeho sety tvoří rohlíky na tváři každého fanouška trance music.

Show plná zpěvu a živé hudby

Asi si říkáte, o jaký set by se mohlo jednat. Nebudu Vás dlouho napínat. Driftmoon v roce 2015 předvedl set spolu se zpěvačkou Kim Kionou, bubeníkem Koenem Herfstem a kytarovým mágem Ellerem van Buurenem. Ano, bratrem Armin van Buurena.

Doufám, že se ti můj výběr líbí. Poděl se do komentářů s tvojí sérií neojblíbenějších setů z Transmission.

Další edice je plánovaná na 11.9.2021. Doufám, že se uskuteční a potkáme se tam!