Shrnutí roku 2018 pohledem ASOT CZ

Vážení fanoušci, byl to další úžasný rok, možná zatím vůbec nejlepší, jaký jsme kdy zažili. Rádi bychom jej opět shrnuli, tentokrát trochu obsáhleji.

Mluvené shrnutí:

Na co jsme jako ASOT CZ pyšní?

Vydali jsme novou vlnu triček, tentokrát i se jmenovkami – moc nás těší, když vás v tričkách vidíme na různých trance akcích nejen po celé ČR, ale také v Holandsku, Polsku a dalších zemích.

Děláte nám radost

V říjnu jsme rozjeli úspěšnou sérii DJs Duel, která bude pokračovat téměř do poloviny příštího roku.

Z téměř každé akce, kterou jsme navštívili, jsme vám natočili alespoň 1 livestream. Livestreamy najdete na našem facebooku.

A hlavně, během roku 2018 jsme pro vás uspořádali 9 soutěží o lístky v celkové hodnotě přesahující 20 000 Kč!

2018 – rok ve znamení rozhovorů

Jsme velice vděčni za příležitost dělat rozhovory s největšími špičkami trance & progressive music. Baví nás dělat rozhovory jinak a pevně doufáme, že se vám naše rozhovory líbí – který rozhovor vám přijde nejhodnotnější? Dejte nám vědět do komentářů. Jednotlivé rozhovory z roku 2018 sdílíme níže:

Rozhovory z CityFest 2018

Rozhovory z akce Tranceformers

Další rozhovory

Akce, na které budeme rádi vzpomínat

Time Travel Rave 1 a 2

Organizačně jedna z nejlepších akcích, kterou jsme navštívili – proč jsme z Time Travel Rave byli tak unešeni si můžete přečíst v našem reportu.

Laser show hall v brněnském Bobycentru

ASOT 850 Gliwice

Není tajemstvím, že ASOT v Gliwicích byl pro náš admin team vůbec první ASOT vůbec. Naše dojmy a postřehy jsme samozřejmě shrnuli také v článku.

Unavení po akci, ale přesto s úsměvem…

CityFest 2018

Pro CityFest jsme letos udělali sérii videopředstavení jednotlivých DJs. Z našeho pohledu patří CityFest k předním trance akcím (a festivalům) v ČR, která hostí spoustu světových jmen. Jsme zvědaví, co si pro nás pořadatelé nachystali na další rok.

Na CityFestu jsme měli možnost popovídat si s pár DJs, mimo jiné s Ruben de Rondem, Sander van Doornem, Omniou, Thomasem Coastlinem, Richardem Durandem (jeho track The Air I Breathe získat titul Tune of the Year 2018) a na CityFestu jej samozřejmě také zahrál – byla to jedním slovem pecka!

Trancextasy

Trancextasy je přední klubová trance akce v Brně, která má již více než desetiletou historii. Spolu s jejími pořadateli pro vás připravujeme speciální článek, kde pohlédneme do zákulisí akce, na kterou můžeme být pyšní. Letos uvítali v Brně Indecent Noiseho z Polska a měl dorazit také Mauro Picotto z Itálie. Termín této akce byl však kvůli počasí přesunut na příští rok.

Další významné události roku 2018

Dash Berlin byl podveden vlastním managementem, ke kterému jsme přeložili jeho vyjádření.

Armin odehrál svůj 7hodinový set na Untold festivalu

Nová alba od Above & Beyond (Common Ground), Paul van Dyk (Music Rescues Me), Markus Schulz (We Are The Light), ReOrder (IAMREADY), Kyau & Albert (NEVERLOST), Richard Durand (The Air We Breathe), Driftmoon (Invictus) a mnohé další.

Poděkování na závěr

Děkujeme vám, že jste s námi. Můžete nás podpořit sdílením vašim přátelům, nebo třeba zapojováním do diskuzí – výměna názorů nás totiž baví. Děkujeme také všem pořadatelům, hlavně akce CityFest, Trancextasy, Tranceformers a dalším za zprostředkování rozhovorů a vstupenek do soutěží. Těšíme se v příštím roce!