Mindcircus – malá párty s velkým duchem

Převaluješ se v posteli a chceš už fakt usnout. Ale myšlenky tě usnout nenechají. Je jich mnoho. Jsou neodbytné. Jsou příliš nahlas. Máš v hlavě cirkus. Mindcircus.

Z tenké hranice mezi spánkem a bděním se zrodil koncept párty, kde trance poteče proudem.

Kdy: 29.12.2017 od 21:00
Kde: Brno, Eleven club
Za kolik: 100 Kč

Odmítli jsme invazi komerčních EDM zvuků, naopak jsme přinesli psytrance do takzvaně komerční hudby ještě před Pattersonem. Byli jsme v Perpetu a Exitu. Hráli u nás Tomáš Haverlík, Eddie Sender, Joe Cormack, Roman N-Ricco, Jaccob. Měli jsme na parketu lidi, elfy, trpaslíky i mimozemšťany.

Kteří DJs se o vás postarají tentokrát?
Víme, že ze začátku je potřeba lidi rozehřát, zvláště pokud nepotkali dostatek stánků s Turbomoštem. O to se postará s proggy setem DJ Bone, nachystal si na vás nějaké ty Anjuny a čerstvé stáčené progresivní beaty.

Posléze se za pult postaví temná elfka Sheala. Má už vlastní produkci, na scéně je od roku 2003. Ví, že čas od jedenácti v noci do jedné ráno si už žádá zrychlit a přidat trošku euforie. Nebo spíš hodně. I psychedelie bude.

Pro headlinerku jsme opět natáhli ruku na Slovensko. Pozvali jsme DJku Kristy Jay. Byla vybraná proto, že její produkci podporuje temná strana trance scény. Její skladba Unity má support od významných trance DJů: Giuseppe Ottaviani, Ferry Tayle, Photographer, Sied Van Riel, Manuel Le Saux, Jordan Suckley, Indecent Noise, Allen & Envy a DJRam. Znamená to, že by mohla Brno pořádně rozbít.

Nakonec dáváme residentovi DJ Zagiovi volnou ruku, aby dorazil ty, co ještě na parketu nevypustili duši. Chystá si na vás taktéž tech a psytrance mazec.

Nebojíme se 138, 140, ani více BPM. Jednorožci a techno sovy taktéž mají dveře otevřené. Je to cirkus a trance, je to Mindcircus.

Na Facebookové události najdeš podrobné info k akci.