Milénium – Best of Trance [2015]

Ohlédnutí za rokem 2015 bude krátké, ale výstižné. Jelikož toto období má ve své paměti ještě mnoho z nás. A mohu říci, že jde o krásné vzpomínky. 

Rok 2015 – Příslib lepších zítřků…

Ano, právě v tomto roce mnoho DJs, kteří se v dřívějších letech začali věnovat produkci mainstreamové EDM místo Trance music začali mluvit o návratu, anebo jsme zažili návraty projektů z dávné minulosti. O čem svědčí i dnešní 1. místo.

1. Ferry Corsten presents Gouryella – Anahera

S Tiestem, nebo bez něj. Ferry Corsten vždy pod tímto aliasem tvořil skvosty v podobě melodického, euforického trance. A nikterak tomu není ani v případě tohoto comebacku. Ať se posluchač zaměří na jakýkoliv detail v tomto singlu, vždy objeví skvěle odvedenou práci. A zcela po právu je tento track označován za budoucí klasiku.

2. Cosmic Gate & JES – Yai (Here We Go Again)

Duu Cosmic Gate se i před určité zpomalení a změny stylu jejich produkce nedá upřít, že jejich vokálové singly, ať již se zpěvačkou Jes, nebo Emmou Hewitt se řadí mezi to nejlepší, co bylo v trancovém stylu vydáno. Melodie na mě působí velmi oldschollovým dojmem, k breakdownu pěji jen slova chvály a k samotnému vokálu? Nemám ani smítko kritiky.

3. David Gravell – The Last Of Us

David Gravell byl velkou nadějí pro Trance music. K jeho dalšímu hudebnímu vývoji můžeme mnoho namítat, avšak k jeho raným začátkům lze konstatovat, že jde o kvalitně zpracovaný Big room, který funguje jak v halovém, tak klubovém prostředí. 

Jak vzpomínáte vy na rok 2015? Zůstal vám v paměti nějaký nezapomenutelný moment z tohoto roku? Podělte se o něj v komentářích, nebo na našem Facebooku.

Předchozí články série:
Milénium – Best of Trance [2000]
Milénium – Best of Trance [2001]
Milénium – Best of Trance [2002]
Milénium – Best of Trance [2003]
Milénium – Best of Trance [2004]
Milénium – Best of Trance [2005]
Milénium – Best of Trance [2006]
Milénium – Best of Trance [2007]
Milénium – Best of Trance [2008]
Milénium – Best of Trance [2009]
Milénium – Best of Trance [2010]
Milénium – Best of Trance [2011]
Milénium – Best of Trance [2012]
Milénium – Best of Trance [2013]
Milénium – Best of Trance [2014]