Milénium – Best of Trance [2013]

Jak již nejspíše tušíte, znatelně se smazává časový rozestup mezi rokem 2013 a tím letošním. Mnohé tracky z roku 2013 se stále těší náramné oblibě.

Rok 2013 – Nedávná nostalgie

Je krásné sledovat, jak z některých tracků se ihned stávají neoficiální klasiky a i když jsou staré pouhé 4 roky, jsou již nesmazatelně zapsány v paměti mnoha posluchačů.

1. RAM & Susana – RAMelia

Tento track nese jasný odkaz, a to vzpomínku na náhle zesnulou RAMovu ženu Amelii. A toto poselství bylo naplněno dokonale. A je to i krásný příklad, jak jsou trancový posluchači rozdílní od ostatních posluchačů mainstreamovějších žánrů EDM.

2. Andrew Bayer – Need Your Love

Tomuto singlu se nedá upřít shoda v mnoha v aspektech se singlem od Swedish House Mafia, i také celková Progressive House zvuková struktura. Avšak rukopis Andrew Bayera je zde jasný natolik, aby se dalo mluvit o plně autorské a kvalitní práci. 

3. BT – Skylarking

BT je opravdu mág na poli elektronické hudby. Skylarking – 11minutový track výborně zpracovaný s různými elementy. Po dobu trvání tracku nepřichází žádná vyloženě prázdná pasáž, která by vás nudila. Díky tomu všemu si toho singlu náramně cením. 

Jaký byl Váš nejoblíbenější track roku 2013? Jaké akce jste navštívili? Budeme se těšit na Vaše příspěvky v komentářích, nebo na našem Facebooku.