Milénium – Best of Trance [2011]

Jestli Vám přišlo, že jsem minulý týden psal příliš depresivně, máte částečně pravdu, a to díky veškerým momentům, které se přihodily v roce 2010. Avšak, tento týden si spravíme náladu, nebo alespoň doufám. 

Rok 2011 – Konec jedné éry

I přes úspěch Davida Guetty v anketě DJ Mag Top 100 a sesazení Armin van Buurena z první pozice v tomto žebříčku, se odehrálo i mnoho skvělých událostí a hudba za tu dobu vyzrála jako víno.

1. Aly & Fila – We Control The Sunlight

První místo snad nemohl obsadit ani jiný track. I posluchači A State Of Trance jednoznačně zvolili tento hit jako Tune Of The Year. Nemohu se ubránit dojmu, že každý vokálový singl Aly & Fila má velmi zvláštní náboj. Při poslechu nádherné melodie a božského hlasu Jwaydan se rázem dostáváte na zcela pozitivní vlnu a na tváři se vám objeví jen úsměv. 

2. Orjan Nilsen – Between The Rays

Budu se znovu trošku opakovat, jelikož tu máme opět vynikající letní singl. Zcela subjektivně hodnotím tento počin jako nejzdařilejší z celé Orjanovy hudební kariéry. Ať již vezmou celou strukturu tracku přes basovou linku, leady, synthy… vše zní fenomenálně a nemohu na tomto tracku najít jediné negativum.

3. Arty & Mat Zo – Rebound

Velmi nadějné spojení dvou začínajících hvězd přineslo okamžitý úspěch, avšak mě osobně si zpočátku vůbec nezískal, nedá se mu upřít vysoká kvalita a každý z producentů do tracku vložil to nejlepší co mohl. Breakdown nese jasný Artyho rukopis, kdežto basovou linku má na svědomí Mat Zo. 

Považujete rok 2011 za poslední skvělý pro Trance music, nebo máte jiný názor? Budeme se těšit na vaše příspěvky na Facebooku, nebo v komentářích.