Milénium – Best of Trance [2009]

Rok 2009 – Bod zlomu

Ke změnám, které postupně přicházely, musí každý přistupovat sám za sebe. Objektivně lze říci, že stále větší prostor dostával Progressive před Uplfting trancem a některé tracky se snažily zaujmout co nejmainstreamovější část tanečního publika.

1. W&W – Mainstage

Jak již název sám napovídá, tento singl je jako stvořený pro ta největší pódia. A to zcela úspěšně. Jelikož to byl přelomový track toho projektu. Skvělou basovou linku a synthy umocňuje rychlost 136 BPM.

2. Rank 1 – LED There Be Light

Nejvěhlasnější trance halová akce si zaslouží i opravdu kvalitní hymnu. A kdo jiný by se o to měl postarat než právě Rank 1. Na kontě tohoto dua najdeme velké množství fascinujících tracků a hymna pro Trance Energy se právem řadí mezi ně. Taky si při poslechu brnkáte prsty jen tak do vzduchu a chtěli byste jít na nějakou akci? Pokud ano, myšlenka této hymny uspěla i u vás.

3. Gaia – Tuvan

Tuvan – je mnohými označovaný jako jeden z nejlepších Trance tracků všech dob. A je neodmyslitelně spjatý s úspěchy Armin van Buurena na taneční scéně v tomto roce. Legendární ženský vokál a melodie, která vstoupila do historie. I po nespočtu poslechů vyvolává husí kůži.

Vzpomínáte na rok 2009 s nadšením, nebo s odstupem času s mírnou deziluzí? Budeme se těšit na vaše příspěvky na Facebooku, nebo v komentářích.