Milénium – Best of Trance [2008]

Říkám si, že rok tracky z roku 2008 nejsou nijak staré, ale jakmile se podívám do kalendáře, ihned si musím říct „ejhle, ono už je to devět let“. Doufám, že i Vy jste byli do Trance music v roce 2008 zasvěceni, pak jistě budete mít podobné vzpomínky jako já. 

Rok 2008 – Nikdy nekončící jízda

Tento nadpis se mi objeví před očima, okamžitě co vzpomínám na DVD z Armin Only právě z tohoto roku. A není to jen o této akci. I v samotné ČR se odehrálo nespočet úžasných klubových akcí, tak i halových nocí. 

1. ECO & Martin Roth – Tonight is Forever

Dnešní korunovaný vítěz si mé srdce získal právě z výše uvedeného DVD a musím říct, že tento track považuji za jeden nejlepších na tranceové scéně. Breakdown, který vzbuzuje tolik emocí a drop, který vyvolá úsměv na tváři a ruce zvednout až k nebesům.

2. Orjan Nilsen – La Guitarra

O dnešní produkci severského mistra můžeme polemizovat jak chceme, nedá se ale upřít fakt, že dřívější produkce Orjana patřila k tomu nejlepšímu, s čím jsme se mohli setkat. Skvěle propracovaná melodie se zapojením akustické kytary. To tento singl posunuje o několik řádů výše. 

3. Cressida – 6AM

Tento žebříček uzavírá německé dua se svým obrovským hitem, který vynikl zvláště v remixu od Kyau & Albert. A dostáváme se k našim uším trance ve své nejlepší formě. Úchvatná melodie, energií nabité nabitý a zasněný breakdown. Horký favorit na nějakou plážovou akci, nemyslíte? 

Jaké jsou Vaše vzpomínky na rok 2008? Máte jiné oblíbené tracky z tohoto roku? Budeme se těšit na vaše příspěvky na Facebooku, nebo v komentářích.