Milénium – Best of Trance [2006]

Rok 2006 nepřinesl žádné výraznější změny, Paul van Dyk obhájil své prvenství v anketě DJ Mag Top 100. Avšak jedno jméno se skloňovalo stále více, ale o tom až v dalších dílech naši rubriky. 

Rok 2006 – stav nezměněn

I když se v tomto roce neodehrálo nic přelomového, nedá se říci, že o kvalitní hudbu by byla nouze, ba naopak. Ale dost slov, pojďme se podívat na dnešní výběr.

1. Arksun – Arisen

Jak jsem zmínil výše, výběr v tomto roce byl nesmírně těžký, ale jen pokud se člověk nezaposlouchá pořádně při tomto tracku, pak pozná, že je to ukázkový příklad singlu mezi nebem a zemí. Toto je Trance na své nejvyšší úrovni a v té nejčistší kvalitě.

2. Thomas Bronzwaer – Shadow World

Track, který se objevoval v setech Armin van Buurena více než často. Důvod je jednoduchý. Je to přímo smršť na taneční parket a i domácímu poslechu dává naprosto jiný rozměr.

3. Above & Beyond vs. Andy Moor – Air for Life

Přichází čerstvý závan z Britských ostrovů a jeden z highlightů debutového alba Above & Beyond. Máme zde názorný příklad, v čem tkví síla produkce z kuchyně AnjunaFamily. Tracku to nejlepší dodal zároveň i Andy Moor. 

Poslouchali jste trance již v roce 2006, nebo jste se k němu dostali později? Budeme se těšit na vaše příspěvky na Facebooku, nebo v komentářích.

Předchozí články série:
Milénium – Best of Trance [2000]
Milénium – Best of Trance [2001]
Milénium – Best of Trance [2002]
Milénium – Best of Trance [2003]
Milénium – Best of Trance [2004]
Milénium – Best of Trance [2005]