Milénium – Best of Trance [2004]

Každým týdnem se víc a víc blížíme do současnosti, avšak na některé roky člověk vzpomíná více a raději. A to je i tento případ.

Rok 2004 – Kde končí vrchol?

Otázka je opravdu prozaická, jelikož v Evropě včetně České republiky nebyla nouze o nově vznikající festivaly a halové události. Případně mohl člověk vidět i ty největší hvězdy v menších klubech. Krásná to doba, že? A DJs produkovali snad jen dobré tracky.

1. Motorcycle – As The Rush Comes

Učiněná balada, která zvláště v remixu od pánů Gabriel & Dresden dostává zcela nový náboj! Již od prvních beatů je slyšet podmanivá kytara, jenže to ikonické a nejvíce oceňované je skvělý text s nádherným hlasem Andain.

2. Above & Beyond feat. Zoë Johnston – No One On Earth

I u druhého tracku se budu opakovat a vyzdvihnu remix dua Gabriel & Dresden. Začátky tria Above & Beyond jsou bohaté na mnoho skvostných prací a tento singl to jen potvrzuje.

3. Randy Katana – In Silence

Aby tento týdenní žebříček nebyl jen vokálový, je potřeba skončit opravdovou taneční peckou. Randy Katana je v mých očích jeden z mála umělců, který se každým svým výtvorem dokáže trefit do vkusu široké vrstvy posluchačů. Tento případ není výjimkou, ba naopak. Posuďte sami.

Poslouchali jste trance již v roce 2004, nebo jste se k němu dostali později? Budeme se těšit na vaše příspěvky na Facebooku, nebo v komentářích.

Předchozí články série:
Milénium – Best of Trance [2000]
Milénium – Best of Trance [2001]
Milénium – Best of Trance [2002]
Milénium – Best of Trance [2003]