Milénium – Best of Trance [2002]

Pokud stále ještě přemýšlíte nad rokem 2001 v naší rubrice, nastal čas otočit pomyslným listem do dalšího roku jelikož nastal…

Rok 2002 – zlaté časy Trance music

Ano, již před patnácti lety odstartoval ten pravý boom, kdy na poli taneční hudby po Spojeném království převzalo žezlo Nizozemsko a nastupující oblibu potvrzuje fakt, že v anketě DJ Mag TOP 100 vyhrál Tiesto.

1. Tiesto – Flight 643

Chápu, že mnoho čtenářů tento žebříček překvapí, ale zavládla zde určitá nostalgie, jelikož tento track byl jeden z prvních, jaký jsem slyšel z trance hudby a stále patří mezi mé oblíbené, jelikož na svou dobu je výjimečný a i po letech zní futuristicky!

2. Mr. Sam – Pressurize

Potemnělá atmosféra, dynamický beat, která si nic nezadá s přívalem energie od Safri Duo, spíše než na domácí poslech je tento track stvořen do klubového prostředí.

3. IIO – Rapture

Není těžké podlehnout magickému hlasu mladičké Nadia Ali, i po mnoha letech a nesčetných remixech, si tento singl nese nezaměnitelný rukopis, který jen tak nikdo nenapodobí. 

Krásné ohlédnutí za rokem 2002, nemyslíte? Jaké tracky přirostly k srdci Vám? Podělte se o vaše myšlenky skrze komentáře níže, nebo na našem Facebooku.

Předchozí články:
Milénium – Best of Trance [2000]

Milénium – Best of Trance [2001]