Milénium – Best of Trance [2000]

Aneb jak šel čas od počátku třetího tisíciletí…

Možná se vám zdá trošku pošetilé ohlížet se „pouhých“ 17 let do historie, avšak i za tuto dobu člověk může znovu narazit na dávno zapomenuté skvosty taneční hudby. Anebo také ukázat mnohým posluchačům, jak dříve trance hudba vypadala, nebo spíše zněla.

Každý týden v neděli vám představím svých TOP 3 osobních favoritů z daného roku. Pokud podle vás z daného roku by se zde mělo objevit jiný track, přidejte vaše tipy do komentářů, do zpráv na naši Facebookovou stránku nebo nám rovnou zašlete mail.

Rok 2000

Přelomový rok snad pro celý svět a taneční scénu nevyjímaje, především na samotný vrchol popularity mířila nám známa jména jako Paul van Dyk, Ferry Corsten a Tiesto.

1. Darude – Sandstorm

Není těžké vybrat na pomyslný vrchol právě tento hit, protože i po letech člověk s radostí uslyší melodii, kterou zná bez nadsázky celý svět!

2. Rank 1 – Airwave

Myslím, že ani tato volba leckoho nepřekvapila, jelikož si tento singl na tranceovém poli vydobyl již jistý kult a pro mnohé fanoušky znamená přímo srdcovou záležitost.

3. Vincent De Moor – Fly Away

Track na svou dobu mírně revoluční, když nabízel v dropu jistý náhled do budoucna, celý hlavní part navazuje na dobu let devadesátých s Eurodance odkazem, ač jsem první slyšel remix od Seanem Tyase, před originálem smekám!