CityFest – Club Edition

Po 3 letech se CityFest přesunul z Pardubic do prostor Výstaviště Praha. Kromě hlavní akce s Gareth Emery, MaRlo, Purple Haze, Andrew Rayelem a dalšími hvězdami trance & progressive scény, se můžeme těšit také na speciální klubovku, která se bude konat již 2. června a to v legendárním klubu Roxy. Vystoupí zde duo Kyau & Albert, Genix, Sunny Lax a Michael C.

A tato klubová pre-party rozhodně stojí za navštívení. Jelikož po dlouhé době se právě v legendárním klubu Roxy uskuteční trancová klubová noc. Již samotný lineup slibuje skvělý zážitek. Německé duo Kyau & Albert v České republice vystupuje pravidelně, tudíž tuzemské obecenstvo zná velmi dobře a ví, co na něj platí. Kromě osvědčených klasik se pravděpodobně můžeme těšit na novinky z jejich připravovaného alba.

Genix i Sunny Lax jsou představitelé Anjunabeats family a jejího hlavního progressivního proudu. I když spolu nejčastěji vystupují v B2B setu, v Roxy se jistě dočkáme několika hodinové show toho nejlepšího právě z vydavatelství Anjunabeats.

Zástupcem české scény bude Michael C, od kterého můžeme očekávat speciální trance set. Otázkou zůstává, jaké bude jeho místo v timetable celé noci. O to více se těšíme, co si pro nás Michael připraví. 

Vstupenky na CityFest 2018 – Club Edition zakoupíte za 270 Kč v síti Ticket Portal.   

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *