ASOT 850 Gliwice se blíží! Co můžeme čekat?

Kvapem se nám blíží událost jara pro každého fanouška Armin van Buurena a jeho radio show A State Of Trance ve střední Evropě. Po osmi letech se vrací výroční turné právě do Polska. A vzhledem k příhodné poloze města Gliwice je tato událost lákavá i pro české fanoušky.

Právě v místní hale se 30. května rozjede trancový maratón a vy můžete být u toho! Poslední volné vstupenky jsou stále k dostání.

Nyní se ale pojďme blíže podívat na všechny vystupující.

Arctic Moon B2B Indecent Noise

Arctic a Indecent jsou jedni z nejvýznamnějších zástupců polské trance scény Oba holdují rychlejšímu tempu, kombinací uplifting, hard, i špetkou psy-trance dostanou celé obecenstvo do varu.

Armin van Buuren

Netřeba blíže představovat muže, díky němuž právě slavíme výročí A State Of Trance. I přesto bude jeho set stát za pozornost, zvláště díky mnoha novým singlům (Blah Blah Blah, Therapy, a další). Právě v Gliwicích je také velká šance, že Armin odtajní více informací o svém chystaném albu. Jako správný headliner doplní svůj set i o nejlepší tracky ze stylu Who’s Afraid Of 138?!.

Dash Berlin

Jeho comeback na trancové eventy by se dal označit jako největší lákadlo této akce. I přes fakt, že oficiálně není potvrzeno, že by se Dash představil v „Classic setu“ je to více než pravděpodobné. Dokážete si představit to nejlepší z historie Trance music a show v podání Jeffreyho?

John O’Callaghan

John – irský matador pulzujících beatů, který pravidelně vystupuje na ASOT eventech. Patří i mezi velké oblíbence polského publika, tudíž můžeme očekávat strhující set složený jak z krásných melodií a vokálů, tak i úderných bassových linek.

Khomha

Kolumbijská hvězda progressive a big roomového trance. Po delší odmlce se vrací na evropská pódia a z jeho Instagramu je patrné, že na vystoupení v Gliwicích se chystá opravdu svědomitě, a v jeho setu pravděpodobně zazní mnoho novinek.

Ruben De Ronde B2B Rodg

Na rozdíl od polské B2B dvojce se Ruben a Rodg zhostí openingového setu celého večera. Do svého setu zařadí deep trance, progressive a vokálové singly.

Jak podle nás bude vypadat pořadí jednotlivých DJs?

Ruben De Ronde B2B Rodg, Khomha, Dash Berlin, Armin van Buuren, John O’Callaghan, Arctic Moon B2B Indecent Noise.