Armin van Buuren se stává učitelem!

Ne, nebojte se. Armin neopouští DJská pódia a nenastupuje do školství. Důvod vzdělávání je mnohem prozaičtější. 

Armin van Buuren navazuje spolupráci s věhlasnou firmou Masterclass, která se specializuje na vzdělávání lidí v širokém spektru působnosti (mezí její spolupracovníky nalezme sportovce, zpěváky, kuchaře, atd.) Již dříve na podobném projektu participoval deadmau5, psali jsme o tom v článku Naučte se skládat hudbu s deadmau5em.

Avšak samotný Armin celou lekci posouvá na novou úroveň. Nejznámější trance DJ přetaví ve více než 20 lekcích svůj um získaný ze své dlouhé kariéry. 

Celý studijní tutoriál bude obsahovat veškeré producentské triky při skládání taneční hudby. Psaní singlů, nahrávání vokálů, dále editaci tracků a mashupy. Armin dále přidá i DJské finty, jak být i úspěšný za mixážním pultem.

Studijní materiály budou doplňovat lidé z Armada Music, resp. jak je i z traileru zřejmé, bude se jednat o Arminova producentského parťáka Benno de Goeij.

[siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“]

Pokud jste vy sami, nebo o někom víte, že by tento kurz pomohl někomu z vašeho okolí v růstu v oblasti produkce taneční hudby, rozhodně uvažujte o zapojení se do kurzu. Vždyť cena je lidová – 90 $ (v přepočtu přibližně 1 910 Kč).