Armin van Buuren představil své 7. album – BALANCE

Čtyři roky po albu Embrace přichází Armin van Buuren se svým již 7. studiovým albem. Nese název BALANCE a bude vydáno 25. října.

Že se něco chystá jsme si začali všímat již před několika dny. Na YT kanálu Armin van Buurena byl totiž zveřejněn záznam Best of Armin Only Show a dále také 6dílný dokument Mr. Perfect, který byl vysílán již před nějakou dobou.

V albu BALANCE budou hned 2 CD, na každém z nich najdeme 14 tracků. Armin v ASOT 930 prozradil, že 14 singlů jsme měli možnost slyšet v jeho setech v uplynulých týdnech (např. Armin van Buuren & Avian Gryas ft. Jordan Shaw – Something Real).

Název BALANCE by měl symbolizovat Arminovu cestu a hledání rovnováhy mezi profesním a osobním životem. Jak je u Armina zvykem, nelze očekávat „pure trance“ album. Necháme se překvapit.

1 názor na “Armin van Buuren představil své 7. album – BALANCE”

  1. za mne bohužel, a to jsem napsal i Arminovi, nedělal jsem si iluze jako prevenci před zklamáním a je to tak. Album působí nekompaktně (což na jednu stranu nevadí), přeci jen už i Embrace takové bylo. Tracky se střídají, převážná většina jsou ucourané „rádobytaneční“ věci. Bohužel kvalitativně někde mezi Guettou a nicotou. Po dvou posleších jsem ještě nenašel vyloženě song, který mě baví. I přes už do světa vypálené věci typu Blah Blah, která mě paradoxně asi baví nejvíc, je zbytek tak možná do i-radii. Nechci, aby můj subjektivní pocit byl vnímaný negativně, Armin jistě odvedl svojí práci podle všeho na jedničku, ale něco jako hitové album se nekoná. A opravdu to není „pure trance“… Aneb, jak jsem prohlásil již dávno dávno, Armin je veledobrý DJ, ale s vlastní tvorbou už to pokulhává. Zkusím tomu dát ještě šanci jako kulisa do auta, ale nevím nevím…

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *