Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Ostrava | Kyau & Albert – Matching Stories World Tour

15. prosince 2017 22:0016. prosince 2017 5:00

130CZK

Němečtí rodáci Ralph Kyau a Steven Moebius Albert tvoří energické hudební duo již více než 20 let a za tu dobu stihli dobít srdce stovek tisíc milovníku elektronické taneční muziky. Jejich typický a snadno rozeznatelný sound se prolínají celou jejich kariérou a těší návštěvníky klubů i festivalů po celém světě. Tommorowland, Electric Daisy Carneval, londýnský klub Ministry of Sound, Luminosity festival, zaniklá Trance Energy, to je jen úzký výběr eventů a míst, kde Ralph se Stevenem, mnohokrát opakovaně, vystoupili. Jejich tvorba se pravidelně objevuje v radioshow Armina Van Buurena – A State Of Trance a pravidelně jsou také zváni na stejnojmenné festivaly.

Kyau & Albert se nesmazatelně zapsali do historie a srdcí statisíců fanoušků po celém světě hity jako Are you fine?, Night Like This, Kiksu nebo Velvet Morning. Ve spolupráci s Above & Beyond vznikl track Amphonic, na Open My Eyes se pak podílel Paul van Dyk. A je to právě Stevenův hlas, který v těchto písních můžete slyšet. Na kontě mají také nespočet legendárních remixů, jmenujme například skladby Cressida – 6 AM nebo Above & Beyond feat. Zoe Johnston – You Got To Go.
Jsou zakladateli vydavatelství Euphonic a každý měsíc vysílají do světa radioshow Euphonic Sessions, která běží na 25ti FM stanicích po celé planetě (2011). Momentálně jsou Steven s Ralphem uprostřed světové tour se svým 7 studiovým albem Matching Stories.
Velké oblibě se těší i u českých fanoušků elektronické hudby, pro které je trance srdeční záležitostí. České publikum mají rádi, stejně tak jako české pivo a seriál o Krtečkovi.

Podrobnosti

Zahájení:
15. prosince 2017 22:00
Ukončení:
16. prosince 2017 5:00
Cena:
130CZK
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/1558372357529237/

Pořadatelé

Black Jacket Agency
This Is EDM destival

Místo konání

Zábavní centrum Venuše
Dr. Martínka 1295
Ostrava,MoravskoslezskýČeská republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.venuseostrava.cz/
NAHORU