A State of Trance 450

A State of Trance 450

Oslava překonání hranice 450. epizod radiové show A State Of Trance se poprvé dala označit jako „světové“ turné, jelikož během pouhých deseti dní tuto show mohli navštívit lidé na dvou kontinentech, a také je to bohužel naposledy (do roku 2017), kdy celé turné zamířilo do střední Evropy.

Toronto

Klub the Guvernment patří mezi nejvěhlasnější kluby na území Severní Ameriky. Zcela vyprodaný klub mohl mimo skvělého supportu zažít i tříhodinovou smršť samotného Armin van Buurena!

New York

Díky neuvěřitelnému zájmu New York hostil dokonce dvě události. Ovšem díky tomu se Armin nemohl osobně zúčastnit nejvýznamnější halové trance události té doby, a to nizozemské Trance Energy. Avšak na tehdejší dobu se přijalo unikátní řešení pomocí satelitu, kdy pro taneční parket v Utrechtu zahrál Armin svůj set přímo z New Yorku.

Bratislava

Z New Yorku se celý ASOT team přesunul do hlavního města Slovenska. Zaplněná Expo Aréna mohla sledovat tehdy ještě rostoucí hvězdy na poli trance music, jako například W&W a Dash Berlina.

Wroclaw

Neskutečné zakončení celého turné se odehrálo v Hale Stulecia, více než 20 000 návštěvníků dokázalo vytvořit atmosféru, na kterou se bude v Polsku dlouho vzpomínat!