10 „zapomenutých“ tracků Armin van Buurena

10 „zapomenutých“ tracků Armin van Buurena

15. 03. 2019 Novinky 0

Čas od času Armin vydá track (nebo kolaboraci), který je svoji dobu velice populární, ale velice rychle se na něj zapomene, nebo není moc slyšet. No tak schválně, vybavíte si melodie tracků jako je Who is Afraid of 138, D# Fat, Humming the Lights, Off The Hook, Pull Over či The Train? Vsadím se, že minimálně u 3 nebudete mít ani páru – a pokud ano, máte můj obdiv. Níže uvádím můj výběr 10 tracků, na které jsem alespoň já osobně „zapomněl“ a některé z nich bych rád sem tam v nějakém setu slyšel.

[siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“][siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“][siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“][siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“][siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“][siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“][siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“][siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“][siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“][siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Video“]

Podělte se s námi do komentářů, na který z výše uvedených tracků jste si nevzpomněli, případně zda-li vás napadá jiný „zapomenutý“ track.

NAHORU